sayfa başı

SİSTEMLER
şenerler alüminyum

Mesh Panel Cephe

Cephe kaplaması olarak kullanılan genişletilmiş metal panellerinde, cephede oluşabilecek yükleri en aza indirgemek için genellikle Alüminyum levhalar tercih edilir.Alüminyum levhalar genişletme işleminden sonra, isteniyorsa Alüminyum profillerden oluşturulacak çerçeve içine ya da üzerine kaynaklanabilmektedir.Kaplama olarak Eloksal, Elektrostatik toz boya ve endüstriyel boyama alternatifleri, kullanım bölgesine göre müşterilerimizin tercihine göre tespit edilerek, konusunda uzman çözüm ortaklarımız tarafından yapılır.

Genişletilmiş metaller, cephede kullanım tercihlerine göre standart olarak içeriyi gösterecek şekilde düz olarak monte edilebildiği gibi, istenirse bina dış cephesindeki boya ya da kaplamayı gizleyecek şekilde ters olarak da monte edilebilmektedir.

Bina cephesinde gösterilmek istenmeyen yerlere asılacak olan genişletilmiş metallerin, geçirgenlikleri daha az olmalıdır.

Cephe kaplamaları farklı şekillerde montaj yapılabilir. Standart profiller ile cephe konstrüksiyonuna sabitlenebildiği gibi, özel bağlantı aparatları sayesinde de konstrüksiyona monte edilebilir.

Firmamız Çözüm Odaklı çalışma prensibi ile projenize özel montaj detaylarını, profesyonel teknik ekibi ile sağlam ve ekonomik çözümler üretebilmektedir.

Teklif Al
Vatan Mahallesi Varlık Sokak No:6 Yıldırım Bursa
Tel – Fax : 0 (224) 215 55 82 Cep :0 (532) 521 55 80
Mail: bilgi@senerleraluminyum.com