3
Alüminyum delikli levha (kasso) Sistemleri | Şenerler Alüminyum Bursa
 
sayfa başı

Mesh Panel Cephe

Cephe kaplaması olarak kullanılan genişletilmiş metal panellerinde, cephede oluşabilecek yükleri en aza indirgemek için genellikle Alüminyum levhalar tercih edilir.Alüminyum levhalar genişletme işleminden sonra, isteniyorsa Alüminyum profillerden oluşturulacak çerçeve içine ya da üzerine kaynaklanabilmektedir.Kaplama olarak Eloksal, Elektrostatik toz boya ve endüstriyel boyama alternatifleri, kullanım bölgesine göre müşterilerimizin tercihine göre tespit edilerek, konusunda uzman çözüm ortaklarımız tarafından yapılır.

Genişletilmiş metaller, cephede kullanım tercihlerine göre standart olarak içeriyi gösterecek şekilde düz olarak monte edilebildiği gibi, istenirse bina dış cephesindeki boya ya da kaplamayı gizleyecek şekilde ters olarak da monte edilebilmektedir.

Bina cephesinde gösterilmek istenmeyen yerlere asılacak olan genişletilmiş metallerin, geçirgenlikleri daha az olmalıdır.

Cephe kaplamaları farklı şekillerde montaj yapılabilir. Standart profiller ile cephe konstrüksiyonuna sabitlenebildiği gibi, özel bağlantı aparatları sayesinde de konstrüksiyona monte edilebilir.

Firmamız Çözüm Odaklı çalışma prensibi ile projenize özel montaj detaylarını, profesyonel teknik ekibi ile sağlam ve ekonomik çözümler üretebilmektedir.


IMG_1778
IMG_1779
IMG_1159
IMG_1160
IMG_1161
IMG_1162
IMG_1176
IMG_1177
IMG_1155
IMG_1156
IMG_1157
IMG_1158